indendørs–fodboldturnering Resultater

Indendørs–fodboldturnering Resultater Den 22/10-18

     
Sydbank Solar 1-4
Helmigs Drenge Solar 3-4
Sydbank Helmigs Drenge 3-2
Solar Sydbank 5-4
Solar Helmigs Drenge 6-1
Helmigs Drenge Sydbank 7-2
     
Solar Helmigs Drenge 1-5

Vinder blive Helmings Drenge

Nr. 2 blive Solar

Den 5/11-18 nr.1 blive Helmings Drenge

Den 5/11-18 nr.2 blive Sydbank

Den 19/11-18 Nr. 1 blive Solar

      Resultat
19:00 Kildevæld 1 Sydbank 2-0
19:08 Solar Helmigs Drenge 5-2
19:16 Sydbank Kildevæld 2 8-1
19:24 Kildevæld 1 Solar 1-1
19:32 Solar Kildevæld 2 2-1
19:40 Helmigs Drenge Kildevæld 1 4-1
19:48 Sydbank Solar 5-3
19:56 Kildevæld 2 Helmigs Drenge 2-7
20:04 Kildevæld 2 Kildevæld 1 2-5
20:12 Helmigs Drenge Sydbank 3-5
  Sydbank Helmigs Drenge 6-5
  Solar Kildevæld 1 4-1
  Sydbank Solar 3-4
       
  Vinder Nr. 2  
  Solar Sydbank  

Den 19/11-18 Nr. 2 blive Sydbank

Indendørs–fodboldturnering Resultater Den 3/12-18

             
Kl. Pulje Nr Hold 1   Hold 2 Res
19:00 1 1 Skrydstrup - Sydbank 1-3
19:07 2 2 Kildevæld 2 - Solar 1-6
19:14 3 3 P. Christensen - Helmigs Drenge 2-2
19:21 1 4 Sydbank - Kildevæld 1 2-1
19:28 2 5 Solar - LIDL 4-3
19:35 3 6 Helmigs Drenge - Tresu 2-2
19:42 1 7 Kildevæld 1 - Skrydstrup 3-2
19:49 2 8 LIDL - Kildevæld 2 3-0
19:56 3 9 Tresu - P. Christensen 0-2
20:03 1 10 Sydbank - Skrydstrup 2-2
20:10 2 11 Solar - Kildevæld 2 2-0
20:17 3 12 Helmigs Drenge - P. Christensen 3-2
20:24 1 13 Kildevæld 1 - Sydbank 2-1
20:31 2 14 LIDL - Solar 1-3
20:38 3 15 Tresu - Helmigs Drenge 1-4
20:45 1 16 Skrydstrup - Kildevæld 1 3-0
20:52 2 17 Kildevæld 2 - LIDL 2-3
20:59 3 18 P. Christensen - Tresu 4-0
21:06   19 Sydbank - P. Christensen 0-1
21:13   20 Solar - Tresu 5-2
21:20   21 Helmigs Drenge - Lidl 3-2
21:27   22 Kildevæld 1 - Kildevæld 2 3-0
21:34   23 P. Christensen - Helmigs Drenge 4-1
21:41   24 Solar - Kildevæld 1 3-2
21:48   25 P. Christensen - Solar 3-2

Vinder blive P. Christensen

Nr. 2 blive Solar

Indendørs–fodboldturnering Resultater Den 17/12-18

               
Kl. Pulje Nr Hold 1   Hold 2 Res  
19:00 1 1 P. Christensen - Kildevæld 2 4-1  
19:07 2 2 Solar - Helmigs Drenge 2-2  
19:14 3 3 Skrydstrup - Kildevæld 1 3-2  
19:21 1 4 Kildevæld 2 - BDO 0-8  
19:28 2 5 Helmigs Drenge - Sydbank 3-1  
19:35 3 6 Kildevæld 1 - Davidsen 3-1  
19:42 1 7 BDO - P. Christensen 5-3  
19:49 2 8 Sydbank - Solar 2-2  
19:56 3 9 Davidsen - Skrydstrup 0-2  
20:03 1 10 Kildevæld 2 - P. Christensen 0-4  
20:10 2 11 Helmigs Drenge - Solar 3-2  
20:17 3 12 Kildevæld 1 - Skrydstrup 0-1  
20:24 1 13 BDO - Kildevæld 2 5-1  
20:31 2 14 Sydbank - Helmigs Drenge 1-3  
20:38 3 15 Davidsen - Kildevæld 1 0-4  
20:45 1 16 P. Christensen - BDO 2-4  
20:52 2 17 Solar - Sydbank 4-1  
20:59 3 18 Skrydstrup - Davidsen 2-1  
21:06   19 BDO - Kildevæld 1 4-1  
21:13   20 Helmigs Drenge - Davidsen 3-1  
21:20   21 Skrydstrup - Sydbank 0-1  
21:27   22 P. Christensen - Solar 1-2  
21:34   23 BDO - Sydbank 4-3  
21:41   24 Helmigs Drenge - Solar 2-1  
21:48   25 BDO - Helmigs Drenge 1-2  

Helmigs Drenge Blive nr. 1

BDO blive nr. 2

14/1-19

                 
Kl. Pulje Nr Hold 1   Hold 2 Res    
19:00 1 1 P. Christensen - Solar 1-3    
19:06 2 2 Sydbank - BDO 2-2    
19:12 1 3 Solar - Kildevæld 1 3-1    
19:18 2 4 BDO - Kildevæld 2 3-1    
19:24 1 5 Kildevæld 1 - Tresu 2-3    
19:30 2 6 Kildevæld 2 - Helmigs Drenge 0-1    
19:36 1 7 Tresu - P. Christensen 1-3    
19:42 2 8 Helmigs Drenge - Sydbank 2-0    
19:48 1 9 P. Christensen - Kildevæld 1 3-3    
19:54 2 10 Sydbank - Kildevæld 2 6-1    
20:00 1 11 Solar - Tresu 5-0    
20:06 2 12 BDO - Helmigs Drenge 2-3    
20:12 1 13 Solar - P. Christensen 4-2    
20:18 2 14 BDO - Sydbank 1-1    
20:24 1 15 Kildevæld 1 - Solar 1-1    
20:30 2 16 Kildevæld 2 - BDO 0-9    
20:36 1 17 Tresu - Kildevæld 1 1-3    
20:42 2 18 Helmigs Drenge - Kildevæld 2 4-2    
20:48 1 19 P. Christensen - Tresu 1-0    
20:54 2 20 Sydbank - Helmigs Drenge 3-2    
21:00 1 21 Kildevæld 1 - P. Christensen 0-2    
21:06 2 22 Kildevæld 2 - Sydbank 1-7    
21:12 1 23 Tresu - Solar 1-3    
21:18 2 24 Helmigs Drenge - BDO 3-3    
21:26   25 Solar - Sydbnak 4-3    
21:32   26 Helmigs Drenge - P. Christensen 2-1    
21:38   27 Solar - Helmigs Drenge 2-3    
                 

Vinder blive Helmigs Drenge

Nr. 2 blive Solar

Den. 28/1-19

       
19:00 Kildevæld 2 Helmigs Drenge 3-3
19:08 Davidsen Kildevæld 1 3-2
19:16 Kildevæld 2 Davidsen 1-2
19:24 Kildevæld 1 Kildevæld 2 8-0
19:32 Helmigs Drenge Davidsen 1-1
19:40 Kildevæld 1 Helmigs Drenge 2-2
19:48 Kildevæld 1 Davidsen 3-3
19:56 Helmigs Drenge Kildevæld 2 7-0
20:04 Davidsen Kildevæld 2 4-1
20:12 Davidsen Helmigs Drenge 0-6
20:20 Kildevæld 2 Kildevæld 1 1-2
20:28 Helmigs Drenge Kildevæld 1 3-2
20:36 Helmigs Drenge Davidsen 3-4

Vinder blive Davidsen

Nr. 2. blive Helmigs Drenge