Serie 1 onsdag lige uger kl. 19

                 
9.Runde Onsdag den 23. januar 2019   10. Runde Onsdag den 6. februar 2019
Bane 1-2 Oversidder - HDS   Bane 1-2 Danfoss 10 - Isover
Bane 3-4 Sjølund Profil - Isover   Bane 3-4 Oversidder - SPX 1
Bane 5-6 Danfoss 10 - SPX 2   Bane 5-6 VBS - Sjølund Profil
Bane 7-8 VBS - SPX 1   Bane 7-8 HDS - SPX 2
                 
11. Runde Onsdag den 20. februar 2019   12. Runde Onsdag den 6. marts 2019
Bane 1-2 HDS - VBS   Bane 1-2 SPX 1 - Sjølund Profil
Bane 3-4 SPX 2 - Sjølund Profil   Bane 3-4 HDS - Danfoss 10
Bane 5-6 Isover - SPX 1   Bane 5-6 Oversidder - VBS
Bane 7-8 Danfoss 10 - Oversidder   Bane 7-8 SPX 2 - Isover
                 
13. Runde Onsdag den 20. marts 2019   14. Runde Onsdag den 3. april 2019
Bane 1-2 VBS - SPX 2   Bane 1-2 Sjølund Profil - Danfoss 10
Bane 3-4 Isover - Oversidder   Bane 3-4 SPX 1 - HDS
Bane 5-6 SPX 1 - Danfoss 10   Bane 5-6 SPX 2 - Oversidder
Bane 7-8 Sjølund Profil - HDS   Bane 7-8 Isover - VBS
                 

Serie 2 torsdag lige uger kl. 19

                 
9.Runde Torsdag den 24. januar 2019   10. Runde Torsdag den 7. februar 2019
Bane 1-2 Oversidder - Alfa Laval 1   Bane 1-2 Treomc - Danfoss 8
Bane 3-4 DLG 2 - Danfoss 8   Bane 3-4 Oversidder - De 5 X'er
Bane 5-6 Treomc - Leif Christensen   Bane 5-6 Promens - DLG 2
Bane 7-8 Promens - De 5 X'er   Bane 7-8 Alfa Laval 1 - Leif Christensen
                 
11. Runde Torsdag den 21. februar 2018   12. Runde Torsdag den 7. marts 2019
Bane 1-2 Alfa Laval 1 - Promens   Bane 1-2 De 5 X'er - DLG 2
Bane 3-4 Leif Christensen - DLG 2   Bane 3-4 Alfa Laval 1 - Treomc
Bane 5-6 Danfoss 8 - De 5 X'er   Bane 5-6 Oversidder - Promens
Bane 7-8 Treomc - Oversidder   Bane 7-8 Leif Christensen - Danfoss 8
                 
13. Runde Torsdag den 21. marts 2019   14. Runde Torsdag den 4. april 2019
Bane 1-2 Promens - Leif Christensen   Bane 1-2 DLG 2 - Treomc
Bane 3-4 Danfoss 8 - Oversidder   Bane 3-4 De 5 X'er - Alfa Laval 1
Bane 5-6 De 5 X'er - Treomc   Bane 5-6 Leif Christensen - Oversidder
Bane 7-8 DLG 2 - Alfa Laval 1   Bane 7-8 Danfoss 8 - Promens
                 

Serie 3 onsdag lige uger kl. 18

                 
9.Runde Onsdag den 23. januar 2019   10. Runde Onsdag den 6. februar 2019
Bane 1-2 Oversidder - Danfoss 7   Bane 1-2 Bygma - Honningbierne
Bane 3-4 Sjølund Profil 2 - Honningbierne   Bane 3-4 Oversidder - Würth 2
Bane 5-6 Bygma - Würth 4   Bane 5-6 Madsen og Mængden - Sjølund Profil 2
Bane 7-8 Madsen og Mængden - Würth 2   Bane 7-8 Danfoss 7 - Würth 4
                 
11. Runde Onsdag den 20. februar 2019   12. Runde Onsdag den 6. marts 2019
Bane 1-2 Danfoss 7 - Madsen og Mængden   Bane 1-2 Würth 2 - Sjølund Profil 2
Bane 3-4 Würth 4 - Sjølund Profil 2   Bane 3-4 Danfoss 7 - Bygma
Bane 5-6 Honningbierne - Würth 2   Bane 5-6 Oversidder - Madsen og Mængden
Bane 7-8 Bygma - Oversidder   Bane 7-8 Würth 4 - Honningbierne
                 
13. Runde Onsdag den 20. marts 2019   14. Runde Onsdag den 3. april 2019
Bane 1-2 Madsen og Mængden - Würth 4   Bane 1-2 Sjølund Profil 2 - Bygma
Bane 3-4 Honningbierne - Oversidder   Bane 3-4 Würth 2 - Danfoss 7
Bane 5-6 Würth 2 - Bygma   Bane 5-6 Würth 4 - Oversidder
Bane 7-8 Sjølund Profil 2 - Danfoss 7   Bane 7-8 Honningbierne - Madsen og Mængden
                 
                 

Serie 4 torsdag lige uger kl. 18

                 
9.Runde Torsdag den 24. januar 2019   10. Runde Torsdag den 7. februar 2019
Bane 1-2 Oversidder - X-Dan   Bane 1-2 Alfa Laval 4 - DKI 6
Bane 3-4 Team Keglerne - DKI 6   Bane 3-4 Oversidder - Spæncom 1
Bane 5-6 Alfa Laval 4 - Spæncom 2   Bane 5-6 Alfa Laval 2 - Team Keglerne
Bane 7-8 Alfa Laval 2 - Spæncom 1   Bane 7-8 X-Dan - Spæncom 2
                 
11. Runde Torsdag den 21. februar 2019   12. Runde Torsdag den 7. marts 2019
Bane 1-2 X-Dan - Alfa Laval 2   Bane 1-2 Spæncom 1 - Team Keglerne
Bane 3-4 Spæncom 2 - Team Keglerne   Bane 3-4 X-Dan - Alfa Laval 4
Bane 5-6 DKI 6 - Spæncom 1   Bane 5-6 Oversidder - Alfa Laval 2
Bane 7-8 Alfa Laval 4 - Oversidder   Bane 7-8 Spæncom 2 - DKI 6
                 
13. Runde Torsdag den 21. marts 2019   14. Runde Torsdag den 4. april 2019
Bane 1-2 Alfa Laval 2 - Spæncom 2   Bane 1-2 Team Keglerne - Alfa Laval 4
Bane 3-4 DKI 6 - Oversidder   Bane 3-4 Spæncom 1 - X-Dan
Bane 5-6 Spæncom 1 - Alfa Laval 4   Bane 5-6 Spæncom 2 - Oversidder
Bane 7-8 Team Keglerne - X-Dan   Bane 7-8 DKI 6 - Alfa Laval 2
                 
                 

Serie 5 torsdag ulige uger kl. 18

                 
9.Runde Torsdag den 17. januar 2019   10. Runde Torsdag den 31. januar 2019
Bane 1-2 Oversidder - SAC   Bane 1-2 DKI 7 - Hydropac
Bane 3-4 Sønderup og Partner - Hydropac   Bane 3-4 Oversidder - Danfoss 3
Bane 5-6 DKI 7 - Danfoss 5   Bane 5-6 Würth 1 - Sønderup og Partner
Bane 7-8 Würth 1 - Danfoss 3   Bane 7-8 SAC - Danfoss 5
                 
11. Runde Torsdag den 28. februar 2019   12. Runde Torsdag den 14. marts 2019
Bane 1-2 SAC - Würth 1   Bane 1-2 Danfoss 3 - Sønderup og Partner
Bane 3-4 Danfoss 5 - Sønderup og Partner   Bane 3-4 SAC - DKI 7
Bane 5-6 Hydropac - Danfoss 3   Bane 5-6 Oversidder - Würth 1
Bane 7-8 DKI 7 - Oversidder   Bane 7-8 Danfoss 5 - Hydropac
                 
13. Runde Torsdag den 28. marts 2019   14. Runde Torsdag den 11. april 2019
Bane 1-2 Würth 1 - Danfoss 5   Bane 1-2 Sønderup og Partner - DKI 7
Bane 3-4 Hydropac - Oversidder   Bane 3-4 Danfoss 3 - SAC
Bane 5-6 Danfoss 3 - DKI 7   Bane 5-6 Danfoss 5 - Oversidder
Bane 7-8 Sønderup og Partner - SAC   Bane 7-8 Hydropac - Würth 1
                 
                 

Serie 6 torsdag ulige uger kl. 19

                   
9.Runde Torsdag den 17. januar 2019   10. Runde Torsdag den 31. januar 2019  
Bane 1-2 Spekva - Skat   Bane 1-2 Danfoss 4 - DKI 2  
Bane 3-4 Lejerbo - DKI 2   Bane 3-4 H. Daugaard - Spekva  
Bane 5-6 H. Daugaard - Danfoss 4   Bane 5-6 Skat - Lejerbo  
                   
11. Runde Torsdag den 28. februar 2019   12. Runde Torsdag den 14. marts 2019  
Bane 1-2 Spekva - DKI 2   Bane 1-2 Danfoss 4 - Skat  
Bane 3-4 Lejerbo - Danfoss 4   Bane 3-4 H. Daugaard - DKI 2  
Bane 5-6 H. Daugaard - Skat   Bane 5-6 Spekva - Lejerbo  
                   
13. Runde Torsdag den 28. marts 2019   14. Runde Torsdag den 11. april 2019  
Bane 1-2 H. Daugaard - Lejerbo   Bane 1-2 Skat - Spekva  
Bane 3-4 Danfoss 4 - Spekva   Bane 3-4 DKI 2 - Lejerbo  
Bane 5-6 Skat - DKI 2   Bane 5-6 Danfoss 4 - H. Daugaard  
                   
15. Runde Torsdag den 25. april 2019            
Bane 1-2 DKI 2 - Danfoss 4            
Bane 3-4 Spekva - H. Daugaard            
Bane 5-6 Lejerbo - Skat            
                   
Alternativt kan 15. Runde spilles i uge 42 eller uge 7  
                   

Serie 7 onsdag ulige uger kl. 18

                   
9.Runde Onsdag den 16. januar 2019   10. Runde Onsdag den 30. januar 2019  
Bane 1-2 Hansenberg 2 - KA Maskiner   Bane 1-2 Team Stihl - Hansenberg 3  
Bane 3-4 Skidt og Skrald - Hansenberg 3   Bane 3-4 DKI 4 - Hansenberg 2  
Bane 5-6 DKI 4 - Team Stihl   Bane 5-6 KA Maskiner - Skidt og Skrald  
                   
11. Runde Onsdag den 27. februar 2019   12. Runde Onsdag den 13. marts 2019  
Bane 1-2 Hansenberg 2 - Hansenberg 3   Bane 1-2 Team Stihl - KA Maskiner  
Bane 3-4 Skidt og Skrald - Team Stihl   Bane 3-4 DKI 4 - Hansenberg 3  
Bane 5-6 DKI 4 - KA Maskiner   Bane 5-6 Hansenberg 2 - Skidt og Skrald  
                   
13. Runde Onsdag den 27. marts 2019   14. Runde Onsdag den 10. april 2019  
Bane 1-2 DKI 4 - Skidt og Skrald   Bane 1-2 KA Maskiner - Hansenberg 2  
Bane 3-4 Team Stihl - Hansenberg 2   Bane 3-4 Hansenberg 3 - Skidt og Skrald  
Bane 5-6 KA Maskiner - Hansenberg 3   Bane 5-6 Team Stihl - DKI 4  
                   
15. Runde Onsdag den 24. april 2019            
Bane 1-2 Hansenberg 3 - Team Stihl            
Bane 3-4 Hansenberg 2 - DKI 4            
Bane 5-6 Skidt og Skrald - KA Maskiner            
                   
Alternativt kan 15. Runde spilles i uge 42 eller uge 7  
                   
                   

Serie 8 onsdag ulige uger kl. 19

                 
9.Runde Onsdag den 16. januar 2019   10. Runde Onsdag den 30. januar 2019
Bane 1-2 Pedersen og CO - Alfa Laval 3   Bane 1-2 DLG 1 - Spæncom 3
Bane 3-4 Team CC. Proshop - Spæncom 3   Bane 3-4 Pedersen og CO - Teknos 1
Bane 5-6 DLG 1 - Teknos 2   Bane 5-6 DKI 1 - Team CC. Proshop
Bane 7-8 DKI 1 - Teknos 1   Bane 7-8 Alfa Laval 3 - Teknos 2
                 
11. Runde Onsdag den 27. februar 2019   12. Runde Onsdag den 13. marts 2019
Bane 1-2 Alfa Laval 3 - DKI 1   Bane 1-2 Teknos 1 - Team CC. Proshop
Bane 3-4 Teknos 2 - Team CC. Proshop   Bane 3-4 Alfa Laval 3 - DLG 1
Bane 5-6 Spæncom 3 - Teknos 1   Bane 5-6 Pedersen og CO - DKI 1
Bane 7-8 DLG 1 - Pedersen og CO   Bane 7-8 Teknos 2 - Spæncom 3
                 
13. Runde Onsdag den 27. marts 2019   14. Runde Onsdag den 10. april 2019
Bane 1-2 DKI 1 - Teknos 2   Bane 1-2 Team CC. Proshop - DLG 1
Bane 3-4 Spæncom 3 - Pedersen og CO   Bane 3-4 Teknos 1 - Alfa Laval 3
Bane 5-6 Teknos 1 - DLG 1   Bane 5-6 Teknos 2 - Pedersen og CO
Bane 7-8 Team CC. Proshop - Alfa Laval 3   Bane 7-8 Spæncom 3 - DKI 1